(71) 352 11 11

 • Materiały budowlane - szeroki wybór

  Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

 • Własny transport z rozładunkiem HDS

  Materiały budowlane dowozimy własnymi
  autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

 • Nasza siedziba

  Zapraszamy do siedziby naszej firmy na ul Bystrzyckiej 26 we Wrocławiu.

O firmie / Oferta / Okna dachowe / Velux GZL

Okna dachowe Velux GZL

Skład materiałów budowlanych oferuje okna dachowe Velux GZL Okno dachowe GZL jest to okno obrotowe z górnym otwieraniem lub z dolnym - wersja GZL B, które wykonane jest z drewna sosnowego klejonego warstwowo oraz dwukrotnie powlekanego ekologicznym lakierem.

Okno GZL jest wyposażone w szybę hartowaną, która zapewnia wysoką odporność na warunki pogodowe. Górne otwieranie pozwala na ustawienie mebli pod oknem, dzięki temu efektywnie wykorzystujemy powierzchnię naszego domu. Natomiast w przypadku wysokiej ściany kolankowej, zalecamy okno w wersji GZL B, które posiada klamkę służącą do otwierania u dołu okna.

Każdy model okna dachowego GZL jest wyposażony w moduł wentylacyjny z filtrem, który zapewnia odpowiednią wentylację każdego pomieszczenia.

Skład materiałów budowlanych oferuje okna dachowe Velux GZL Do okien dachowych GZL i GZL B polecamy szeroki program rolet i dekoracji oraz dodatkowe wyposażenie np., produkty izolacyjne i wnęki okienne.

Parametry techniczne:

Nasza hurtownia budowlana zapewnia bardzo dobre ceny oraz szybką realizację zamówień na produkty firmy Velux. Zapraszamy.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Top