(71) 352 11 11

 • Materiały budowlane - szeroki wybór

  Posiadamy bardzo szeroki asortyment z możliwością negocjacji cen!

 • Własny transport z rozładunkiem HDS

  Materiały budowlane dowozimy własnymi
  autami ciężarowymi z HDS-em oraz busami dostawczymi.

 • Nasza siedziba

  Zapraszamy do siedziby naszej firmy na ul Bystrzyckiej 26 we Wrocławiu.

O firmie / Oferta / Okna dachowe / Velux GPL

Okna dachowe Velux GPL

Skład materiałów budowlanych oferuje okna dachowe Velux GPL Okna kalopo obrotowe GPL z możliwością otwierania do 45 stopni jest wykonane z drewna klejonego warstwowo i trzykrotnie powlekane ekologicznym lakierem.

Okno GPL zapewnia panoramiczny widok oraz dostęp do świeżego powietrza. Wyposażony jest w podwójny system otwierania zintegrowany z bardzo wydajną klapą wentylacyjną, która zapewnia bardzo dobrą wentylację przy zamkniętym oknie.

Okno to można otwierać na dwa sposoby: uchwytem od góry lub klamki od dołu. Okno GPL zapewnia bezstopniowe otwieranie i zatrzymywanie skrzydła, a bezpieczeństwo zapewnia szyba hartowana od zewnątrz oraz szyba klejona od wewnątrz.

Oczywiście do okien modelu GPL polecamy szeroki program rolet i innych dekoracji oraz możliwość zastosowania dodatkowego wyposażenia np. sterowania elektrycznego, dodatkowe produkty izolacyjne oraz wnęki okienne.

Okna dachowe GPL polecane są do dachów o kącie nachylenia 30 - 45 stopni.

Parametry techniczne:

Zapraszamy do naszego składu budowlanego. Zapewniamy bardzo dobre ceny oraz szybką realizację zamówień na okna dachowe Velux.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Top